Про нас

Наша компанія успішно працює  на Українському ринку ароматизаторів, барвників і харчової сировини вже понад 23 роки. За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер та постачальник якісної сировини та інгредієтів для виробництва харчової примисловості. Ми – це  злагоджений механізм, складова якого – це комапнда професіоналів, які знають і люблять свою справу!

Не таємниця, що наразі в будь-якому бізнесі велика конкуренція, але успіх саме нашої компаніі складається з того, що в першу чергу ми дбаємо про клієнта, постачаючи якісний товар по низьким, конкурентноспроможнім цінам.

За всі роки  праці ми вивчили потреби виробника, вивчили пропозиції імортерів, і спираючись на відповідність якість-ціна, наша компанія імпортує сировину, барвники та ароматизатори від кращих постачальників усього світу ( Індія, Турція, Китай), але не забуваємо підтримувати і власного вітчизняного виробника і пропонувати нашим партнерам якісні товари вітчизняного виробництва по привабливим цінам.

 

Більш ніж 15 років ми успішно імпортуємо харчову сировину з Китаю, зарекомендував себе як надійного постачальника сировини для вітчизняного виробника, постачаючи товар  перевіреної та стабільної  якості.

Український  національний комітет міжнародної торгової палати присвоїв  нашій компаниії звання «Імпортер 2011 года України».

Також, не забуваємо про потреби виробника в якісних харчових барниках, без яких на сьогднішній день не обходиться майже ні одне виробництво – будь то аиробництво напоїв, кондитерських виробів, молочних, напівфабрикатів, та ін…. Нійбільш поширені на сьогоднішній день барвники індійськго виробництва, таож є натуральні барники англійскького та китайськго виробництва.

 

Маємо сказати ще декілька слів про важливий аспект нашої діяльності – виробництво ароматизаторів, смакоароматичних жомішок від українського виробника УкрАрома, які успішно тримають лідируючі позиції на українському ринку вже понад 10років. Саме ця продукція користується великим попитом завдяки вискоій якості і доступній ціні.

Як бачите, наша компанія йде ногу в ногув з часом і дає змогу постачати нашим партерам якісні харчові інгредієнти з усього світу, а також власного виробництва за найкращими умовами поставки та найпривабливішими цінами.